OBJEDNEJTE  PRÁVĚ TEĎ

+420 777 560 944


Chcete vědět jak správně ošetřit květiny?

Květinové dekorace České Budějovice


Květinové dekorace jsou příjemným oživením každého domova, každé firmy, každého prostředí. Asi právě proto mi jednou, kdysi dávno, moje stálá zákaznice, která si chodí každý pátek pro řezané květiny, k sobě domů do vázy, řekla: „ no víte Evi, já si každý pátek koupím domů kytku , a hned je uklizeno“  A má obrovskou pravdu, od té doby mám v kuchyni na jídelním stole a na kuchyňské lince řezané květiny. Květiny nám rozzáří a pocitově zateplí náš domov, ale i kancelář. I tam, dle mého názoru řezané květiny patří, vzhledem k tomu, že velkou část dne trávíme právě tam.

Firemní a komerční květinové dekorace České Budějovice

Z mých osobních zkušeností vím, že je sice krásné mít v práci živé květiny, ale ve velkých firmách, restauracích, hotelech se s tím zcela neztotožňuji, pokud jde o větší květiny.


Malé květiny, sezonní jsou v naprostém pořádku, protože mají omezenou životnost a je tudíž vcelku méně podstatné, jaká péče je jim věnována.


U velkých vzrostlých rostlin jsem, ale zastáncem toho, že do společných prostor jsou vhodnější květiny umělé. Dle mých zkušeností se o květiny starají „všichni a nikdo“ a následkem toho je za pár měsíců stav květin, jaký je. Neutěšený, pokud vůbec ještě nějaké jsou.


V dnešní době se dají pořídit umělé květiny v kvalitě, kdy od živé květiny, od nás dodanou umělou, naprosto nerozeznáte. Jsou klienti, kteří nemají rádi umělé květiny, pak toto řešíme tak, že ke vzrostlým umělým květinám přidáváme malé živé květiny.


Interiérové dekorace České Budějovice

Interiérové dekorace jsou v dnešní době, dle mého názoru, zvláště důležité z toho důvodu, že dnešní moderní čistý styl bydlení je sice krásný, ale méně útulný. Proto je zde velmi důležité si jej nějakým způsobem pocitově doladit, zútulnit, „zabydlet“. Minimalistický styl bydlení potřebuje velmi citlivé oko odborníka, a zde svým klientům radím, aby se do dekorací nepouštěli samy. Ideální je, pokud se jedná o větší rozsah dekorací, kdy se přijedu osobně podívat, nacítit prostor a nafotit jej. Pokud se jedná o dekorace menšího rozsahu, stačí mi poslat pár fotografií, kde bude umístěna. Zbytek doladíme s klientem osobně.Slavnostní květinové dekorace

Různé slavnostnější události se jistě neobejdou bez květinových dekorací. Těmi událostmi mohou být svatby, narozeninové oslavy, divadelní hry, koncerty, oslava promoce nebo jiné významné události, rauty, pohřby. Dále to mohou být sezonní dekorace na Vánoce, Velikonoce či například na svátek sv.Valentýna.


Pro koho jsou květinové dekorace určeny

Květinové dekorace jsou určené pro všechny, kteří si chtějí příjemně oživit prostředí, přenést do svého domova, či do kanceláře kousek přírody. Spolupracuji i s bytovými designéry a architekty, a dle jejich návrhů připravuji dekorace, tak aby zapadaly do jimi navrženého konceptu interiéru, či exteriéru.

Jaké květiny pro dekorace používám

Na květinové dekorace používám jak řezané květiny, tak pokojové rostliny, ale i různé přírodní a umělé materiály.

Objednejte si květinové dekoraci v Českých Budějovicích

Květinové dekorace  si můžete objednat telefonním čísle + 420 777 560 944, na emailu: info@kvetinyburianova.cz,  nebo pomocí kontaktního formuláře