OBJEDNEJTE  PRÁVĚ TEĎ

+420 777 560 944


Chcete vědět jak správně ošetřit květiny?

Rozvoz květin České Budějovice

Rádi byste udělali radost svému blízkému, ale nemáte čas běhat po kamenných květinářstvích. Právě pro Vás jsme v Českých Budějovicích připravili rozvoz květin.

Tato služba je určena lidem, kteří chtějí udělat radost svým blízkým v okamžicích, kdy to nejméně čekají. Součástí květiny může být vzkaz, blahopřání apod.... Naši službu rozvoz květin  využívají jak jednotlivci, tak i firmy, instituce. Květiny je možné naaranžovat na místě dle potřeb.


Prohlídněte si „rukopis“ jaké květiny vážeme 

Jaké květiny rozvážíme

Jaká je cena rozvozu květin v Českých Budějovicích

Svým zákazníků se snažím maximálně vycházet vstříc, proto při výběru květiny nad 700 Kč máte po Českých Budějovicích rozvoz úplně ZDARMA !!  Při objednání květiny pod částku 700 Kč je účtována cena dopravy 8 Kč/ Km, minimálně však 130,-, stejně tak i u rozvozu květiny mimo České Budějovice.

Jak si rozvoz květin objednat ...

Rozvoz květin v Českých Budějovicích si můžete objednat na telefonním čísle + 420 777 560 944, na emailu: info@kvetinyburianova.cz,  nebo pomocí kontaktního formuláře

V jakém časovém rozmezí květiny objednat

Květiny objednávejte 1 den před doručením.


...tíží Vás čas a potřebujete květiny doručit expres... ???

Jsem schopni vám splnit i ty nejakutnější potřeby, proto dle dohody je možné, pokud naše kapacita dovoluje, dopravit květiny do 3 hodin od objednání !! V těchto případech nás prosím kontaktujte na telefonním čísle: +420 777 560 944. Pokud potřebujete dorčit květinu o víkendech, svátcích, či po 20 hodině všedního dne účtujeme ke květině navíc 200,-

Platba a podmínky

Platbu je možné provést bankovním převodem na účet, který Vám zašleme na email, přes Pay Pal, případně ji uhradit u nás v květinářství na adrese Kanovnická 18/404. Doručené květiny jsou až do jejich zaplacení v majetku Květiny Burianová. Pokud objednavatel neuhradí cenu za květinu, Květiny Burianová má právo požadovat pltabu po obdarovaném. Objednáním květin ať již na základě formuláře, emailem, zprávou na fb, či telefonicky, souhlasí objednavatel s těmito podmínkami. Chcete si naplánovat trasu?

Jaké jsou výhody rozvozu květin od Evy Schmidtové Burianové

  • Osobní přístup
  • Cenová výhodnost
  • Dodání květin expres
  • Květiny dodáváme vždy čerstvé a svěží


Objednejte si květiny v Českých Budějovicích PRÁVĚ TEĎ