OBJEDNEJTE  PRÁVĚ TEĎ

+420 777 560 944


Chcete vědět jak správně ošetřit květiny?


Dobrý den paní Burianová,

k výročí naší svatby jsem chtěl svou ženu překvapit a nechat jí doručit květiny do školy, kde je profesorkou. Děkuji Vám nejenom za super spolupráci při doručování, kdy jste kytici doručili včas, ale i za příjemné vystupování a profesionalitu. Zároveň bych chtěl vyjádřit své uznání nad vytvořením samotné kytice, která naprosto odpovídala mým představám.

M.S.


S pozdravem


Dobrý den paní Burianová, 

mnohokrát Vám děkuji za květiny, byly opravdu krásné a všem se líbily. Přeji mnoho klientů a třeba zas někdy budeme spolupracovat.

S pozdravem
LK...Pán si objednal doručit květinu pro manželku na den, kdy jí poveze z porodnice s malým Vojtíškem. Ptám se na text ke květině:..." jéé to nevím, něco vymyslete..."Květinu jsme doručili, pánovi píšu, že květina byla v domluvený čas předaná a pán mi odepisuje...."jj, děkuji vím, už jsem byl pochválenej :)..."...     Před pár dny přišel k nám na prodejnu mladý muž, cca 28 let. Měl problém, který ovšem chtěl řešit. Po dlouhotrvajícím vztahu se svou slečnou, který se ovšem přestal dál vyvíjet navrhl, že se rozejdou. Následující týden, který nebyl ani pro jednoho z nich příjemný si uvědomil, jak už to tak v podobných situacích bývá, cenu a váhu jejich lásky. Spekuloval, spekuloval a rozhodl se slečně poslat jako dárek a překvapení květinu se vzkazem. Poprosil mě, zda bych mu pomohla napsat vzkaz pro slečnu, že je v situaci, kdy není schopenreálně uvažovat, protože je hodně ovlivněn danou situací. Odpoledne jsem sedla k PC a poslala mu text do vzkazu pro jeho slečnu. Přišla mi krásná odpověď a za ni děkuji:.......přesně toto cítím, ale neuměl jsem to dát do slov, děkuji...........

Asi začnu studovat psychologii smiley, aby naše služby byly komplexnější, hodnotnější, cennější.........

Mějte krásný den, přestože je trochu uplakaný, Eva


...     Minulý týden jsem připravovala dekorace do nově otevřené prodejny RM fashion pro paní Mrkvičkovou. Nádherná prodejna, nádherný stylový nábytek, nádherné oblečení. Skutečně. Majitelka si zadala dekorace se slovy: ...nechám to na Vás....( to miluji, a vždy si říkám, jak jsem si ty moje zákazníky krásně vychovala smiley ).

Včera přišla a ve dveřích celá rozzářená povídá:... " no vy jste snad byla u nás doma, to mám doma ve zlaté barvě a taky s růžema, to není možný, to mám moc ráda"....


Možné to je, možné je totiž úplně všechno  smiley, krásný podzimní, ale slunečný den. Eva